2023 - НОВОСТИ

21/11/2023

Обука за наставнике биологије под називом

,,Примена наставе путем открића у реализацији биолошких програмских садржаја“

Поштоване колегинице и колеге,

Обука за наставнике биологије под називом

,,Примена наставе путем открића у реализацији биолошких програмских садржаја“

одржаће се 21. децембра 2023.године (четвртак) од 16:00 до 19:00 часова (са паузама, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски трг)  3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Обука је бесплатна и након ње се добија и потврда о присуствовању/учешћу на истој.

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 19. децембра 2023.године, путем маила на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs

Приликом пријаве за обуку, потребно је навести име и презиме, школу и основне личне контакт податке: бр. моб. телефона и е-маил адресу.

Фотографија учесника обуке од 21. децембра 2023. године.

21/05/2023

НАГРАДЕ (Резултати Конкурса)

16/05/2023

Додела награда за Конкурсе

одржаће се 25. маја 2023. године (четвртак), са почетком у 15:00 часова на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски Трг 3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

УКОЛИКО БУДЕТЕ СПРЕЧЕНИ ДА ЛИЧНО ПРЕУЗМЕТЕ НАГРАДУ У ЗАКАЗАНОМ ТЕМИНУ, ТО МОЖЕ УЧИНИТИ НЕКО КОГА ДЕЛЕГИРАТЕ.  НАКОН ЗАКАЗНОГ ТЕРМИНА НАГРАДЕ ЋЕ СЕ НАЛАЗИТИ У СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ БИОЛОШКОГ ФАКУЛТЕТА (СТУДЕНТКИ ТРГ 16, ПРИЗЕМЉЕ, зграда Хемијског факултета).

07/04/2023

Поштоване колегинице и колеге,

Стручни скуп под називом

Лиценцирање и стицање педагошких звања наставника биологије

одржаће се 25. маја 2023. године (четвртак), од 16:00 - 19:00 часова, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски Трг 3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Присуствовање скупу је бесплатно. Након тога, добија се потврда о присуствовању овом стручном скупу.

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 10. маја 2023.г, путем маила на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs

Приликом пријаве за скуп, потребно је навести име и презиме, школу и основне личне контакт податке: бр. моб. телефона и е-маил адресу.

31/01/2023

Расписани Конкурси: