Обука за наставнике биологије под називом:

"Примена мапа дидактичког процеса у настави биологије"

Одржаће се 22. фебруара 2024. године (четвртак), од 17:00 часова,  (са паузама, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски трг)  3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Обука је бесплатна и након ње се добија и потврда о присуствовању/учешћу на истој.

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 19. фебруара 2024. године, путем е-поште на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs

Приликом пријаве за обуку, потребно је навести име и презиме, школу и основне личне контакт податке: бр. моб. телефона и е-маил адресу.

03/01/2024

Стручни скуп за наставнике биологије, излагачи колеге из Министарства просвете РС.

Одржаће се 3. јуна 2024. године (понедељак), од 17:00 часова,  (са паузама, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски трг)  3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Присуство скупу је бесплатно и након ње се добија и потврда о присуствовању/учешћу на истом.

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 30. маја 2024. године, путем е-поште на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs

03/01/2024

Центар за образовну технологију, методичке иновације и каријерно водење наставника биологије расписује Конкурс за наставнике биологије за осмишљавање и реализацију најбоље методичке иновације за школску 2023/24. годину

Пријаве на Конкурс се могу слати до 20. маја 2024. године на адресу е-поште: cnb@bio.bg.ac.rs

Резултати Конкурса, односно додела пригодних награда ће бити 3. јуна 2024. г., на Стручном скупу за наставнике биологије.

Обука за наставнике биологије под називом:

,,Дефинисање исхода наставе и учења у настави биологије“

Поштоване колегинице и колеге,

Обука за наставнике биологије под називом

,,Дефинисање исхода наставе и учења у настави биологије“ одржаће се у два термина:

18. јануара 2024. године (четвртак) од 16:00 до 19:00 часова и

25. јануара 2024. године (четвртак) од 16:00 до 19:00 часова (са паузама, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски трг)  3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 15. јануара 2024. године за први термин и до 22. јануара 2024. године за други термин, путем е-поште на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs

10/01/2024

Обука за наставнике биологије под називом:

"Конструисање и примену мапа појмова у настави биологије"

Одржаће се 7. фебруара 2024. године (среда), од 16:00 до 20:00 часова,  (са паузама, на Универзитету у Београду-Биолошком факултету, Студентски трг)  3, (зграда Филолошког факултета, степениште десно, други спрат, библиотека Института за физиологију и биохемију).

Пријављивање, односно потврђивање доласка је до 5. фебруара 2024. године, путем е-поште на адресу: cnb@bio.bg.ac.rs